امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162066
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 316
به گزارش پیروان مــوعــود؛ نظرسنجی مشترک ان بی سی نیوز- وال استریت ژورنال حاکی است که علی رغم حمایت سازمان هایی که از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه و ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ نظرسنجی مشترک ان بی سی نیوز- وال استریت ژورنال حاکی است که علی رغم حمایت سازمان هایی که از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه و هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات آمریکا به عمل می آورند، این 2 نفر همچنان با سطح پایینی از حمایت و محبوبیت برخوردار هستند.

این نظرسنجی حاکی است، تنها 29 درصد رای دهندگان آمریکایی دیدگاه مثبتی نسبت به ترامپ دارند. هیلاری کلینتون نیز توانسته است نظر مساعد و مثبت 33 درصد شهروندان آمریکایی را جلب کند.

حدود 60 درصد رای دهندگان نیز دیدگاه منفی نسبت به ترامپ داشته اند و دیدگاه منفی شهروندان آمریکایی نسبت به کلینتون نیز به 55 درصد رسیده است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که تنها 28 درصد مردم آمریکا دیدگاه مثبتی نسبت به حزب جمهوریخواه دارند و این رقم برای حزب دموکرات نیز به 37 درصد رسیده است.

برنی سندرز دیگر نامزد دموکرات نیز توانسته است نظر مثبت 43 درصد آمریکایی ها را جلب کند. نظر مساعد و مثبت آمریکایی ها نسبت به باراک اوباما نیز به 48 درصد رسیده است.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار
پربازدید ها