امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162110
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۴
تعداد بازدید: 366
به گزارش «پیروان مــوعــود»، 'علی الیاسری' در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود که پیروزی های بزرگی که نیروهای مشترک مردمی و نظامی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، 'علی الیاسری' در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود که پیروزی های بزرگی که نیروهای مشترک مردمی و نظامی عراق در فلوجه علیه باندهای تروریستی داعش تحقق بخشیدند، زمینه ساز آزادی موصل است و بر همین اساس معتقدیم که موصل را آسان تر از فلوجه آزاد خواهیم کرد. 
وی با اشاره به اینکه نیمی از سرکرده های داعش در جریان عملیات فلوجه به دام نیروهای عراقی افتادند افزود در جریان عملیات فلوجه تعداد زیادی داعشی از اتباع عربی و خارجی و از عناصر بومی داعش به هلاکت رسیدند و این تلفات برای داعش بسیار سنگین بوده است.
سرلشکر 'عبدالوهاب الساعدی' فرمانده عملیات فلوجه نیز دو روز قبل، تعداد کل کشته های عناصر تروریستی داعش را در جریان این عملیات یک هزار و 800 نفر ذکر کرده بود.
دبیر کل سرایا خراسانی تاکید کرد که سه چهارم جنگ با باند تروریستی داعش به پایان رسیده و فقط یک چهارم آن باقی مانده که آزادی موصل است.
به گفته وی، یک چهارم توان داعش در جریان عملیات آزادی تکریت از بین رفت و نیمی از آن در جریان عملیات فلوجه نابود شده و تنها یک چهارم باقی مانده متعلق به موصل است که آن هم چیزی نیست.
وی تاکید کرد که نیروهای مشترک مردمی و نظامی عراق اکنون کاملا اعتماد به نفس خود را بازیافته اند و می توانند خیلی سریع بر گروه تروریستی داعش در موصل پایان ببخشند.
در حال حاضر نیروهای عراق در شمال استان صلاح الدین و جنوب موصل دو عملیات همزمان را علیه مواضع داعش آغاز کرده اند که از این دو عملیات نظامی به عنوان زمینه ساز عملیات بزرگ موصل یاد می شود.

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها