امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16213
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات سوره مهر در ادامه روند عرضه نسخه دیجیتال آثار خود، نسخه دیجیتال کتاب «کالک‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات سوره مهر در ادامه روند عرضه نسخه دیجیتال آثار خود، نسخه دیجیتال کتاب «کالک‌های خاکی»؛ خاطرات سرلشکر محمدعلی جعفری؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به زودی در سامانه کتابخانه دیجیتال خود ارائه خواهد کرد.

این کتاب به خاطرات سرلشکر جعفری از کودکی تا عملیات بیت المقدس در 12 فصل می‌پردازد. بچه‌های نجف‌آباد یزد، تا دانشکده هنر، خمینی ای امام، دانشجوی خط امام، در انقلاب فرهنگی، شکست حصر سوسنگرد، پیروزی یک تفکر، همسر یا همسنگر، تیپ عاشورا، با قرارگاه عملیاتی، قدس در نبرد فتح، الی بیت‌المقدس بخش‌های مختلف این کتاب هستند.

«کالک‌های خاکی» با تدوین گلعلی بابایی و حسین بهزاد را سوره مهر همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه کرده بود و جزو آثار جدید سوره مهر با موضوع خاطره نگاری دفاع مقدس است.

یکی از نکات جالبی که در این اثر می‌توان به آن اشاره کرد ذکر خاطرات دیگر حاضرانی است که در این وقایع حضور داشتند و جنگیدند. مؤلف در هرکجا که احساس می‌کرد ذکر خاطرات دیگر فرماندهان و رزمندگان از عملیات‌های مختلف ضروری است، از ذکر آن کوتاهی نکرده است. همین امر بر تکمیل خاطرات ذکر نشده و یا فراموش شده و همچنین ایجاد نگاهی عمیق‌تر به مخاطب در خصوص چگونگی وقایع کمک مؤثری می‌کند.

گفتنی است قیمت نسخه دیجیتال این کتاب در کتابخانه دیجیتال سوره مهر، پنج هزار تومان است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار