امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162168
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۴۷
تعداد بازدید: 327
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سردار رمضان شریف، در مورد عملیات نیروی زمینی سپاه در شمال غرب کشور اظهار داشت: سردار پاکپور فرمانده نیروی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سردار رمضان شریف، در مورد عملیات نیروی زمینی سپاه در شمال غرب کشور اظهار داشت: سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اعلام کردند و به مناطق هم جوار مرزی که جولانگاه تروریست‌ها بوده که از این ناحیه وارد مناطق مرزی ایران می‌شدند و ایجاد نا امنی و اذیت و آزار می‌کردند هشدار داده بود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اتفاق اخیر که در مهاباد رخ داد ضمن اینکه با تیم‌هایی که وارد خاک ایران شده بودند برخورد شد، هشداری نیز داده شد که اگر این موضوع تکرار شود ما مجبور خواهیم شد مقررهای تروریست ها در نزدیکی با مرز خود را مورد هدف قرار دهیم که این اقدام هم صورت گرفت.

وی تصریح کرد: تروریست‌ها به دلیل ضربه مهلکی که خوردند تلاش کردند که با تصویر سازی خود را مظلوم جلوه دهند و حتی تصاویری را منتشر کردند که مربوط به درگیری‌های دیگری در مناطق تحت سلطه آنها بود و اعلام شد که این مناطق مسکونی بوده است در حالی که در این منطقه‌ها هیچ خانواده‌ای زندگی نمی‌کند.

سردار رمضان شریف در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: مناطق مذکور بیشتر پایگاه‌های چریکی تروریست‌ها در شمال غرب کشور بوده که این مناطق هدف گلوله‌ها قرار گرفته است و هیچ کسی در این مناطق زندگی نمی‌کرده و فقط تروریست‌ها و تجهیزات و ادوات آنها در این منطقه بوده‌اند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها