امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162175
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۴۸
تعداد بازدید: 287
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مملکت وهابی آل سعود دیگر قادر به پنهان کردن روابط اقتصادی – اطلاعاتی با صهیونیستها و همینطور اخفای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مملکت وهابی آل سعود دیگر قادر به پنهان کردن روابط اقتصادی – اطلاعاتی با صهیونیستها و همینطور اخفای حمایت تمام عیار خود از گروههای تروریستی در منطقه نمی باشد.

بنا به نقل از وبگاه خبری «المنار»، فرود جنگنده های اسرائیلی در پایگاههای هوایی عربستان، احاطه مستشاران نظامی صهیونیستی بر کادر حکومتی رژیم وهابیت، و تبادل بازدیدهای منظم بین مقامات وهابی – صهیونیستی مقدمه چینی برای عادی سازی روابط است.

شایان ذکر است بسیاری از اداره های سیاسی – نظامی منطقه ای و بین المللی و حتی صهیونیستی بر این امر تأکید دارند که ارتباطهای دو جانبه ریاض - تلاویو ائتلافی خصمانه و دشمن مآبانه علیه مردم منطقه به شمار می رود.

از سوی دیگر، رژیم وهابی پس از فاش شدن روابط سری خود با مقامات اسرائیلی، به دنیال راهی برای علنی کردن آن در عرصه بین المللی است.

المنار در ادامه یادداشت خود نوشت: منابع دیلماتیک بین المللی تصریح کرده اند سیطره آل سعود بر جزایر «الصنافیر» و «تیران»، یکی از راهبردترین شیوه های حکومت «ریاض» در جهت اعلان عادی سازی روابط خود با رژیم اشغالگر اسرائیلی است.

این وبگاه در پایان افزود: درج جزایر صنافیر و تیران در معاهده «کمپ دیوید»، و تصاحب این جزایر مصری از سوی مملکت وهابی و همچنین نشست سعودیها با رهبران اسرائیلی به بهانه ذکر جزایر در این کنوانسیون، عادی سازی روابط این دو نظام را به دنبال خواهد داشت.

مالکیت عربستان بر این دو جزیره نام برده، به معنای به  رسمیت شناختن پیمان «کمپ دیوید» از سوی ریاض و مشورت با اسرائیل در مفاد آن است.

 تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/750

آخرین اخبار
پربازدید ها