امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16218
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 92
«امیر سمواتی» تهیه کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره خصوصیات معاونت سینمایی و انتخاب معاون سینما از اهالی سینما گفت:به عقیده من ما ...

«امیر سمواتی» تهیه کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره خصوصیات معاونت سینمایی و انتخاب معاون سینما از اهالی سینما گفت:به عقیده من ما نیاز به مدیر فرهنگی داریم مدیری که سینماگر نباشد. اگر سینماگر باشد باید به گونه‌ای انتخاب شود که او علاقه ای به  ساخت فیلم نداشته باشد. وقتی سینماگر برای مدیریت سینما انتخاب شودطبعا همه امکانات را برای خود و اطرافیان در نظر‌می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: اگر نگاهی به ورزش داشته باشیم خواهیم دید یک ورزشکار بعد از آن که از ورزش خداحافظی می کند کار مربیگری را آغاز می‌کند در سینما هم باید این گونه باشد تا شرایط ساخت فیلم برای تمام اهالی سینما به عدالت فراهم شود.

وی در ادامه گفت: سینماگر با مشکلات و موانع در این حوزه به خوبی آشنا است اما یک مدیر می‌تواند از مشاوران مناسب بهره گیرد و در این حوزه موفق عمل کند.  مدیر فرهنگی در بدنه دولت و مجلس می تواند به نفع سینماگران فعالیت کرده و موفق عمل کند و از این ارتباط به نفع سینمای ایران بهره ببرد. در شرایط فعلی سینما به مدیری نیاز دارد که علاوه بر ارتباط قوی درک درستی از سینما و موقعیت آن داشته باشد.

سمواتی در ادامه توضیح داد: مدیر فرهنگی در حوزه سینما با  استراتژی به نتیجه خواهد رسید باید در شورای انقلاب فرهنگی ارتباط مناسبی داشته و بدون غرض با همه اهالی سینما برخورد کند و شرایط اشتغال به عدالت انجام شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها