امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16219
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌از نکات متفاوت حضور لیان در این فستیوال بین المللی حضور محسن شریفیان به عنوان مدیر ورک شاپ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌از نکات متفاوت حضور لیان در این فستیوال بین المللی حضور محسن شریفیان به عنوان مدیر ورک شاپ سازهای بادی است، در این برنامه راسموس فریبو نوازنده  ساکسیفون و جاکوب هولدسن نوازنده ترامپت، آندرس رینگارت نوازنده ترومبون از کشور دانمارک، آنتوان اسمیرینوف نوازنده نی انبان از کشور روسیه، ایون دیلون نوازنده نی انبان ایرلندی، آندور وگ نوازنده کروات ساز بومی دیپل و آرون مارتین نوازنده دیدجریدو از استرالیا حضور دارند که در انتها قطعه‌ای را با هم بداهه نوازی خواهند کرد.

فستیوال راین فارست در سایت رسمی خود در مورد این هنرمند نوشته است: محسن شریفیان در مرکز ریتم‌هایی که بی‌وقفه اوج می‌گیرند و در میان اشعاری که گروهش فریاد می‌زنند پرده شور انگیزی کنار می‌کشد؛ نیرویی از باطن بغض گرفته ملودیهای دیرین نی انبانش و هیجانی که هیچ کس را یارای ایستادگی در برابرش نیست، می‌نوازد و می‌رقصد و همه شنوندگان را همراه با دیگر اعضای گروه به همراه خود به اوج می‌برد.

همچنین محسن شریفیان در مورد حضورش در این فستیوال گفته است: ما مستقلا به مالزی دعوت شده‌ایم و این خارج از همکاری‌های ما با مر کز موسیقی است.     

جشنواره جهانی موسیقی راین فارست مالزی برای چهارمین سال پیاپی در میان 25 فستیوال نخست جهان جایگاه خود را حفظ کرده است. این جشنواره که قدمتی 16 ساله دارد هر ساله در شهر کوچین مالزی با حضور گروه‌های مطرحی از سراسر جهان برگزار می‌شود. گروه لیان علاوه بر این دو اجرا در دانشگاه تایلور کوالالامپور هم اجرا خواهند کرد.

اعضای گروه لیان در این کنسرت، آکا صفوی، حمید اکبری، محمود بردک نیا، مرتضی پالیزدان، هادی منوچهری و ماکان صغیری خواهند بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها