امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162196
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 373
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر ستاد قاسم المحمدی فرمانده عملیات الجزیره در عراق امروز پنجشنبه به شبکه تلویزیونی السومریه نیوز گفت: ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر ستاد قاسم المحمدی فرمانده عملیات الجزیره در عراق امروز پنجشنبه به شبکه تلویزیونی السومریه نیوز گفت: یگان های ارتش با پشتیبانی هوایی توانستند 300 تروریست را در جنوب منطقه 160 کیلو در غرب شهر الرمادی کشته و 50 خودروی داعش را منهدم کنند.

وی تصریح کرد: این عناصر قصد نفوذ از دشت الغذف در جنوب منطقه 160 کیلو به شهر مرزی قائم عراق با سوریه را داشتند که تلاش آنها خنثی و همگی کشته شدند.

سرلشکر ستاد اسماعیل المحلاوی فرمانده عملیات الانبار عراق روز چهارشنبه اعلام کرد که 450 خودروی گروه تروریستی داعش در ناحیه العامریه و جاده الرزازه در جنوب غرب شهر فلوجه منهدم شده است.

سرلشکر ستاد قاسم المحمدی فرمانده عملیات الجزیره همچنین از کشته شدن 10 عنصر داعش در حمله توپخانه‌ای در غرب شهر الرمادی خبر داد.

وی گفت: واحد توپخانه دو قایق گروه تروریستی داعش را در کرانه رود فرات در منطقه الدولاب در غرب ناحیه هیت هدف قرار داد که به انهدام آنها و کشته شدن 9 تروریست داخل آنها منجر شد.

سرلشکر المحمدی همچنین از انهدام یک دستگاه موتورسیکلت داعش در شمال منطقه الجزیره البغدادی در 90 کیلومتری غرب الرمادی و کشته شدن راننده تروریست آن خبر داد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها