امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162205
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۱۹
تعداد بازدید: 269
به گزارش پیروان موعود، مرکز روسی ویژه نظارت بر آتش بس در حمیمیم سوریه به موارد نقض آتش بس در 24 ساعت گذشته پرداخت و بیان کرد: گروه موسوم به جیش ...

به گزارش پیروان موعود، مرکز روسی ویژه نظارت بر آتش بس در حمیمیم سوریه به موارد نقض آتش بس در 24 ساعت گذشته پرداخت و بیان کرد: گروه موسوم به جیش الاسلام، آتش بس را در مناطق جوبر و عربین در حومه دمشق نقض کرد.
این مرکز اعلام کرد: با موارد نقض آتش بس جدید، تعداد موارد نقض آتش بس از زمان اجرای آن در سوریه به 739 مورد رسید. آتش بس در بیشتر مناطق سوریه رعایت شد و تعداد مناطق مشمول آتش بس به 172 عدد رسید.
مرکز حمیمیم بیان کرد: تروریست های جبهه النصره با خمپاره برخی مناطق مسکونی را در استان حلب از جمله اردوگاه حندرات، منطقه حاضر، شیخ مقصود، خالدیه و فرودگاه نیرب و نیز بلالیه، جوبر حتیته الجرش و بحاریه در حومه دمشق و روستای فوعه در حومه ادلب را هدف قرار دادند.
حملات هوایی به مواضع داعش در اطراف شهر دیر زور
جنگنده های ارتش سوریه به شدت مواضع تروریستهای داعش را در روستای حطله و مریعیه در جنوب شرق شهر دیرالزور هدف قرار دادند و منهدم کردند. همچنین نیروی هوایی سوریه حملاتی به مراکز تکفیری ها در جبل ثرده و بغیلیه در جنوب غرب شهر دیرالزور انجام داد.
انهدام مقر اصلی داعش تکفیری ها در حومه حمص
منابع نظامی سوری اعلام کردند: جنگنده های ارتش سوریه مراکز تجمع داعش در روستای حویسیس در شرق حمص را هدف قرار داد. در حملات هوایی به مراکز داعش در جنوب شرق شهر تدمر، یکی از مقرهای اصلی تکفیری ها منهدم شد.
حملات به تروریستها در سویدا
به گفته منابع نظامی سوری، ارتش سوریه در عملیاتی در جنوب شرق روستای قصر در 40 کیلومتری شهر سویدا، مهمات داعش را منهدم کرد. در منطقه بئر رسیعی در شرق روستای قصر نیز دو خودرو حامل تروریستها و سلاح منهدم شد.
عملیات ضد تروریستها جبهه النصره در درعا
در نعیمه در 4 کیلومتری شرق شهر درعا، حملات گسترده ای به مواضع تروریستها در جبهه النصره از سوی ارتش سوریه شد که در این حملات ادوات و جنگ افزارهای تروریست ها منهدم شد.
تسلط و پیشروی ارتش سوریه در حومه دمشق
ارتش سوریه طی عملیاتی در غوطه شرقی در حومه دمشق بر تعدادی از مزارع حد فاصل بحاریه و میدعه در بخش جنوب شرقی غوطه مسلط شد. در این عملیات، مواضع و استحکامات تروریست ها منهدم و شماری ازآنها کشته و زخمی شدند و برخی دیگر پا به فرار گذاشتند.تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/٦٥٤

آخرین اخبار
پربازدید ها