امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162221
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 293
به گزارش پیروان مــوعــود، سردار ناصر آراسته جانشین گروه مشاوران فرماندهی کل قوا جمعه شب در دیدار با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار ناصر آراسته جانشین گروه مشاوران فرماندهی کل قوا جمعه شب در دیدار با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با ابراز خرسندی از سفر به دیار ۱۵ خرداد اظهارداشت: امروز به برکت اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری، ایران اسلامی از توانمندی بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به این نکته که دشمن در تلاش است تا به وسیله ابزارهای مختلف به نظام اسلامی ضربه بزند، افزود: دشمن می کوشد تا با توطئه افکنی به نظام اسلامی ضربه بزند اما با هوشیاری مردم و حضور رهبری معظم انقلاب اسلامی، نقشه های دشمن با شکست مواجه می شود.

سردار آراسته بیان داشت: همواره مشاهده کرده ایم که جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر هوشیاری و درایت رهبری، حضور در صحنه مردم و آمادگی نیروهای نظامی خود، توانسته توطئه های دشمن را خنثی کند.

آیت الله سید مرتضی محمودی نیز در این دیدار با اشاره به وضعیت منطقه اظهار داشت: در حالی که کشورهای منطقه و همسایه ایران با مشکلات امنیتی روبرو هستند، ایران اسلامی به برکت جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

امام جمعه ورامین نیز حفظ وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان را برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی بسیار مهم دانست.

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار
پربازدید ها