امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162234
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 202
به گزارش «پیروان مــوعــود»، جریان عمل اسلامی بحرین با انتشار بیانیه ای، رژیم آل خلیفه را به شهادت رساندن یک شهروند دیگر بحرینی متهم ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، جریان عمل اسلامی بحرین با انتشار بیانیه ای، رژیم آل خلیفه را به شهادت رساندن یک شهروند دیگر بحرینی متهم کرد.

در بیانیه این جریان آمده است که شهیده «فخریه مسلم» شامگاه دیروز پنجشنبه 10 تیر 1395 در حال رانندگی به دست رژیم آل خلیفه به شهادت رسید و عوامل این رژیم با اجازه ندادن به خانواده این شهید برای دیدن جنازه اش، سعی در پنهان کردن نقش خود در این قتل داشته اند.

جریان عمل اسلامی در بیانیه خود گفت که گلوله ای که پنجره ماشین شهید را هدف گرفته بود، مشاهده شد، اما رژیم آل خلیفه به دروغ این قتل را یک حادثه تروریستی وانمود کرده که چنین داستان سرایی تنها از ذهن عوامل امنیتی رژیم آل خیفه برمی آید.

در بخش پایانی این بیانیه با تسلیت شهادت این مادر معلم به مردم بحرین، خاطر نشان شد که شهیده «بهیة العرادی» در سال 2011 در ابتدای انقلاب بحرین هم به شیوه ای مشابه این شهید به شهادت رسید.

شایان ذکر است پلیس بحرین اعلام کرد که بر اثر انفجار تروریستی در منطقه "العکر شرقی" در بحرین یک زن (فخریه مسلم) کشته شد و سه کودک که با وی در داخل خودرو بودند در پی اصابت ترکش ناشی از انفجار بمب مجروح شدند.

خبر تکمیلی:

بنا بر آخرین اخبار رسیده از بحرین؛ قرار است پیکر این بانو صبح فردا تحویل خانواده وی شده و ظهر تشییع گردد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار