امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16231
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 91
دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام کرد: آزمون اعزام به حج تمتع از تاریخ شنبه 8 لغایت دوشنبه 10 تیرماه 1392 ویژه قاریان و حافظان ...

دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام کرد: آزمون اعزام به حج تمتع از تاریخ شنبه 8 لغایت دوشنبه 10 تیرماه 1392 ویژه قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم و در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

«محمدتقی میرزا‌جانی» مسئول دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان با اعلام این خبر از شرکت بیش از 120 نفر در این آزمون خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم مسابقات استانی اوقاف به همراه تعدادی از نفرات ممتاز مسابقات سراسری اوقاف در سال‌های گذشته به این آزمون دعوت شده و با هم به رقابت می‌پردازند. ضمناً زمان‌بندی حضور افراد به تفکیک استان‌های کشور با برنامه‌ریزی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه و همکاری ادارات کل اوقاف استان‌ها به مدعوین اعلام شده است.

میرزاجانی جهت اطلاع آن دسته از کسانی که شرایط شرکت در آزمون را مطابق شرایط ذکر شده دارند اما به هر دلیل در جریان کم و کیف برگزاری مسابقات قرار نگرفته‌اند، گفت: این عزیزان می‌توانند در این خصوص با مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف تماس حاصل کنند.

وی از برگزاری داوری تلاوت‌ها در روزهای 12 تا 14 تیر‌ماه و دوره توجیهی اعضای کاروان قرآنی پس از ماه مبارک رمضان به عنوان سایر مراحل پیش‌رو یاد کرد.

بنا بر این گزارش؛ هر سال یک کاروان قرآنی، متشکل از اساتید، قاریان، حافظان و گروه‌های مدیحه‌سرایی با مشارکت سازمان اوقاف و امورخیریه، بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت و کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، جهت اجرای برنامه‌های قرآنی به حج تمتع اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها