امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16234
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 287
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امسال نیز رادیو ورزش به مانند سال‌های گذشته با ویژه برنامه‌های شاد و متنوع به استقبال تابستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امسال نیز رادیو ورزش به مانند سال‌های گذشته با ویژه برنامه‌های شاد و متنوع به استقبال تابستان می‌رود.

«کوله پشتی» عنوان برنامه‌ای است با محوریت تخصصی کوهنوردی حرفه‌ای با حضور کارشناسان این رشته ضمن بیان مباحث تخصصی و طرح موضوعات آموزشی به بررسی چالش‌های پیش رو کوهنوردی می‌پردازد. گفت‌وگو با پیشکسوتان، مربیان، کوهنوردان و پاسخ‌گویی به سئوالات شنوندگان از بخش‌های دیگر این برنامه است. کوله پشتی روزهای دوشنبه و پنج شنبه ساعت 16:45 الی 17 پخش می‌شود.

در برنامه «15 دقیقه توقف» با حضور در منزل قهرمانان و ورزشکاران ضمن آشنایی با خانواده ورزشکاران در قالب گفت‌وگوهای جذاب و شنیدنی با زندگی خصوصی و خانوادگی ورزشکاران، مخاطبان آشنا می‌شوند و هدف کلی این برنامه آشنایی با سبک زندگی ورزشکاران است. این برنامه یکشنبه و پنج شنبه ساعت ۱۴:۴۵ الی ۱۵ به روی آنتن می‌رود.

یکی از پتانسیل‌های جغرافیایی ایران، صنعت گردشگری است که تلفیق ورزش و گردشگری قابلیت‌های افزون‌تری به این صنعت می‌بخشد در برنامه «گردشگری ورزشی» ضمن معرفی جاذبه‌های گردشگری ورزشی و گفت‌وگو با فعالین این حوزه، مدیران کل استانها و کارشناسان به توانمندی‌های این حوزه می‌پردازند. بازی‌های بومی محلی و موسیقی مناطق مختلف در این برنامه معرفی می‌شوند این برنامه را روزهای جمعه از ساعت ۱۴ الی ۱۴:۳۰ بشنوید.

«تابستان 92» برنامه‌ای MC که در قالب برنامه‌ای با آیتم‌های تابستانی مانند ورزش و کودک، نرمش و ورزش، تابستان و ورزش و... با موضوعاتی شاد و تفریحی به مدت دو ساعت از ساعت 10 الی 12 از شنبه تا پنج شنبه پخش می‌شود. مرور خبرهای ورزش ایران با حاشیه‌های جذاب و شنیدنی، گزارش از کلینیک‌های پزشکی ورزشی، بررسی سبک زندگی ایرانی از بخش‌های مختلف این برنامه شنیدنی است.

با توجه به نام‌گذاری سال 92 به عنوان حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی در برنامه «حماسه تلاش» با ارائه برنامه‌های کاربردی و عملیاتی با محوریت ورزش و رساندن سطح تولیدات ملی صنعت ورزش به جایگاهی قابل قبول و با رفع موانع تولید، تداوم اشتغال و حفاظت از سرمایه‌های داخلی در عرصه ورزش فراهم و حماسه اقتصادی محقق می‌شود.

«حماسه تلاش» را روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت۲۱:۱۰  بشنوید.

در برنامه «باشگاه نخبگان» توسط کارشناس مجری برنامه با نخبگان عرصه ورزش پیرامون فرایند کسب موفقیت‌ها و عوامل تاثیرگذار، گفت‌وگو و نکات راهبردی به جوانان توصیه می‌شود. این برنامه جمعه‌ها ساعت 12 پخش خواهد شد.

«همیشه پایدار» این برنامه با هدف تجلی نام‌گذاری سال 1392تحت عنوان حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی به بررسی ظرفیت‌های ورزش ایران در ابعاد سیاسی و اقتصادی از حیث کسب عناوین قهرمانی در سطح جهان و کمک به خودکفایی تولید ملی بوسیله توانایی‌های ورزش ایران می‌پردازد. این برنامه روزهای شنبه و سه‌شنبه ساعت ۱۴:۴۵ پخش می‌شود.

برنامه «گود فتوت» ویژه آداب و مراسم ورزش اصیل و اسلامی پهلوانی و زورخانه‌ای تهیه و تولید می‌شود و هدف غایی آن تثبیت و ترویج فرهنگ پهلوانی و جوانمردی در حوزه ورزش ایران است. «گوت فتوت» را روزهای جمعه ساعت ۷:۱۰ صبح به روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار