امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162371
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۵
تعداد بازدید: 265
به گزارش «پیروان مــوعــود»، چهار مسلمان انگلیسی از جمله یک کودک ۱۰ ساله که با سفر به سرزمین های اشغالی قصد زیارت "بیت المقدس" را داشتند، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، چهار مسلمان انگلیسی از جمله یک کودک ۱۰ ساله که با سفر به سرزمین های اشغالی قصد زیارت "بیت المقدس" را داشتند، توسط نیروهای امنیتی و پلیس رژیم غاصب صهیونیستی دستگیر شدند.

این چهار مسلمان انگلیسی پس از آنکه چند روزی را در زندان های رژیم صهیونیستی به سر بردند، در نهایت به انگلیس بازگردانده شدند.

این چهار مسلمان انگلیسی که به صورت جداگانه به سرزمین های اشغالی سفر کرده بودند، قصد داشتند روزهای پایانی ماه مبارک رمضان را در بیت المقدس، سومین مسجد مقدس مسلمانان سپری کنند که به محض ورود به این سرزمین ها توسط نیروهای امنیتی اسرائیلی شناسایی و دستگیر شده و بدون شنیدن هرگونه توضحی به بازداشتگاه فرودگاه "تل آویو" منتقل شدند.

مسافران مسلمان انگلیسی پس از بازگشت به انگلیس از برخورد نامناسب مقامات اسرائیلی سخن گفتند و اظهار داشتند: پلیس اسرائیل تمام وسائل ما از جمله تلفن همراهمان را گرفت و تنها اجازه تماس با کنسولگری انگلیس در تل آویو را به ما داد.

دو تن از این مسلمانان که هیچ نسبتی با هم نداشتند به مدت پنج روز در سلول انفرادی محبوس بودند و هیچ اقدامی برای آزادی آنان نشد و نیز هیچ امکانی برای ارتباط با وکیل یا سفارتخانه انگلیس برای آنان فراهم نشد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها