امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162372
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۵
تعداد بازدید: 270
به گزارش «پیروان مــوعــود»، جریان الوفاء الاسلامی با صدرو بیانیه ای از نیروهای انقلابی بحرین خواست با حضور آمریکا و انگلیس در بحرین ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، جریان الوفاء الاسلامی با صدرو بیانیه ای از نیروهای انقلابی بحرین خواست با حضور آمریکا و انگلیس در بحرین مبارزه سیاسی کنند، زیرا این دو کشور مسئول سرکوب ها و جنایت های بحرین هستند و در تمام این جنایت ها شریک می باشند.

در بیانیه الوفاء آمده: ابزارها و وسائل سیاسی و میدانی زیادی برای مبارزه با اقدامات خصمانه اخیر آل خلیفه و هم پیمانان منطقه ای و غربی آنها وجود دارد که در روزهای آینده از جزئیات این اقدامات پرده برخواهیم داشت و این وسایل می تواند به حاکمان بحرین درسی فراموش نشدنی بدهد.

الوفاء افزود: پایمال کردن پرچم های آمریکا و انگلیس در جریان تحصن مردمی در شهر الدراز و سایر شهرها در ماه مبارک رمضان اقدامی به جا و مناسب و نوعی مبارزه سیاسی با حامیان نظام است که تاثیر زیادی دارد و این پیام را با خود دارد که هرگونه حضور نظامی و اقتصادی آمریکا و انگلیس در بحرین فاقد مشروعیت است.

در بخش دیگر از این بیانیه آمده: تمام اقدامات و تلاش های نظام بحرین برای مشروع نشان دادن خود بی فایده و بی ثمر است و نظام نتوانسته در میان مردم مشروعیت و محبوبیتی برای خود کسب کند.

الوفاء افزود: تنها سیاستی که آل خلیفه و حامیان آمریکایی و انگلیسی آنها در پیش گرفته اند، افزودن بر جنایت ها و سرکوب مردم و مبارزه با ارزش های دینی و هویت ملت اصیل بحرین و بستن مؤسسات دینی و تعرض به بزرگان دینی و ملی مانند شیخ عیسی قاسم است و در برابر آن مبارزه با حضور آمریکا و انگلیس در کشور می تواند سفیر آمریکا را وادار کند علیه نظام آل خلیفه به اقدامی عملی دست بزند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها