امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162393
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۰۹
تعداد بازدید: 252
به گزارش «پیروان مــوعــود»،عبدالله تانکو از کشور نیجریه با اشاره به برنامه های ماه مبارک رمضان در نیجریه به معرفی آخرین وضعیت شیخ زکزاکی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،عبدالله تانکو از کشور نیجریه با اشاره به برنامه های ماه مبارک رمضان در نیجریه به معرفی آخرین وضعیت شیخ زکزاکی روحانی مجاهد شیعه در این کشور پرداخت.

حال و هوای ماه رمضان در نیجریه

شهروند اهل نیجریه با اشاره به حال و هوای ماه مبارک رمضان در کشورش گفت: ما در نيجريه مثل ساير كشوهاى اسلامي فعاليت ها و برنامه های گوناگونی در ماه مبارک رمضان داریم، مانند، جلسات تفسیر قرآن كريم که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا آخر این ماه در تمام مراكز شيعیان نیجریه ادامه دارد . و همچنین دعا افتتاح هر شب بعد از نمازمغرب و عشا در مراکز و مساجد نیجریه قرائت می شود .

وی ادامه داد :  همچنین در ماه مبارک رمضان کمک به فقرا و نیازمندان انجام می شود  و اقامه نماز شب و ساير اعمال عبادی در این ماه مبارک در مراکز دینی نیجریه برگزار می شود.

خبرهای جدید از وضعیت شیخ زاکزاکی

کارشناس نیجریه ادامه داد: اما درباره ى اوضاع نيجريه بعداز آن فاجعه دردناک که چند ماه پیش برای شیخ زکزاکی روحانی برجسته شیعیان نیجریه و صدها تن از هم وطنانم رخ داد و جمع زیادی  از شیعیان به خاک و خون کشیده شدند ، خبري رسیده كه شيخ زاکزاکی را برای معاینه چشمش که در آن حوادث آسیب جدی دیده بود به شهر لاگوس انتقال دادند.

وی در این باره تصریح کرد:  از سوی دیگر شکایت درباره ی حادثه ی زاریا  و گرفتن حقوق شیعیان در دادگاه عالی کشور ادامه دارد و از ماه پیش آغاز شده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها