امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16240
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فیلم‌سازی مارول که این فیلم را با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می‌کند، هم خبر حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فیلم‌سازی مارول که این فیلم را با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می‌کند، هم خبر حضور داونی جونیور در فیلم را تصدیق کرده است.

داونی جونیور در مجموعه فیلم «آونجرز» هم در نقش تونی استارک میلیاردر  نابغه بازی می‌کند که در مواقع خطر تبدیل به ابر قهرمانی به نام مرد آهنی می‌شود.

در عین حال، هم داونی جونیور و هم شرکت فیلم‌سازی مارول تائید کرده‌اند که وی قرارداد بازی در قسمت سوم مجموعه فیلم «آونجرز» را هم امضاء کرده است.

کلید فیلم‌برداری «آونجرز2» ماه مارس سال 2014زده می‌شود و شایعات تائید نشده حکایت از هم‌زمانی فیلم‌برداری دو قسمت دوم و سوم می‌کند. اما تهیه‌کنندگان فیلم‌این شایعه را تائید نکرده‌اند.

فیلم‌نامه قسمت دوم فیلم را جاس ودون نوشته و خود او آن را کارگردانی خواهد کرد. در این فیلم ، تمام ابرقهرمانان قسمت اول آن حضور و بازی دارند.

در عین حال ، جاس ودون می‌گوید تعدادی از ابرقهرمانان و کاراکترهای قصه‌های کمیک استریپی شرکت مارول که تا به حال روی پرده سینماها دیده نشده‌اند، در «آونجرز 2» حضور خواهند داشت.

خط اصلی قصه قسمت تازه فیلم برای رسانه‌های گروهی فاش نشده است. ولی شنیده می‌شود رابرت داونی جونیور برای بازی در آن دستمزد بالایی گرفته است، رقم دستمزد وی فاش نشده است.

به نوشته سایت موویز، شرکت فیلم‌سازی مارول و رابرت داونی جونیور بر روی این نکته تاکید کرده‌اند که حضور این بازیگر در قسمت دوم و سوم «آونجرز» ارتباطی به مجموعه فیلم «مرد آهنی» ندارند و وی دیگر در قسمت تازه‌ای از این مجموعه فیلم‌بازی نخواهد کرد.

رابرت داونی جونیور پس از پایان در قسمت سوم اکشن ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «مرد آهنی» اعلام کرد قصد کناره‌گیری از این پروژه پرفروش را دارد و در قسمت دیگری از این مجموعه فیلم، در نقش مرد آهنی/تونی استارک ظاهر نخواهد شد.

«مرد آهنی 3» که نتوانست نظر مثبت منتقدان سینمایی را جلب کند، هفته قبل به یک فروش 400 میلیون دلاری در آمریکای شمالی دست پیدا کرد. فروش فیلم در بقیه کشورهای جهان هم بیش از 700 میلیون دلار بوده است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها