امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16241
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم ساز‌ 46 ساله گفت پس از صحبت با تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی والت دیزنی به این نتیجه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم ساز‌ 46 ساله گفت پس از صحبت با تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی والت دیزنی به این نتیجه رسیده‌اند که این محل بهترین لوکیشن‌ برای فیلم آنهاست.

کمپانی والت دیزنی قسمت جدید مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» را با همکاری شرکت لوکاس فیلمز (که سال قبل آن را به قیمت 4 میلیارد دلار خریداری کرد) تهیه می‌کند.

ماه قبل رسانه‌های گروهی اعلام کردند سازندگان «جنگ‌های ستاره‌ای : اپیزود هفتم» از لوکیشن‌های کشور انگلستان به عنوان محل فیلم‌برداری خود استفاده خواهند کرد.

در آن زمان، کمپانی والت دیزنی واکنشی به این خبر نشان نداد و آن را تائید یا تکذیب نکرد. صحبت تازه آبرامز تائیدی به این خبر است.

رسانه‌های گروهی ماه قبل گفتند از آن جا که شش قسمت قبلی این مجموعه فیلم (که شامل دو تریلوژی می‌شود) در انگلستان فیلم‌برداری شدند، سازندگان «جنگ‌های ستاره‌ای»  قسمت جدید آن را در همین محل جلوی دوربین خواهند برد.

کلید فیلم‌برداری اولین قسمت از سه گانه سوم مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» اوایل سال جدید میلادی زده خواهد شد.

این فیلم که برای نمایش عمومی در اواسط فصل تابستان سال 2015 آماده می‌شود، چند کاراکتر تازه را به تماشاگران و دوستداران این مجموعه فیلم معرفی خواهد کرد.

کاتلین کندی یکی از تهیه کنندگان اصلی هفتمین قسمت «جنگ‌های ستاره‌ای» گفته به احتمال زیاد این فیلم برای ماه مه جلوی دوربین خواهد رفت.

جی‌جی ‌آبرامز چند ماه قبل از بین مجموعه‌ای از فیلم‌سازانی که مایل بودند « جنگ‌ستاره‌ای : اپیزود هفتم» را کارگردانی کنند، برای کارگردانی آن انتخاب شد. او این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از مایکل آرندت می‌سازد.

هرسیون فورد، مارک هامیل، کری فیشر ، بیل دی ویلیامز و آنتونی دانلیز از جمله بازیگران اصلی قسمت هفتم فیلم هستند.

قبل از این دوتریلوژی (سه گانه) از مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» ساخته شده است. سه گانه سوم فیلم برای نمایش در تابستان سال‌های 2015 ، 2017 و 2019 آماده خواهند شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها