امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162435
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 361
به گزارش پیروان مــوعــود؛ شیخ محمد المبارک، وزیر مشاور در امور دولت در حاشیه جلسه هفتگی هیات دولت کویت طی گفت و گو با خبرنگاران ٬عملیات تروریستی ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ شیخ محمد المبارک، وزیر مشاور در امور دولت در حاشیه جلسه هفتگی هیات دولت کویت طی گفت و گو با خبرنگاران ٬عملیات تروریستی اخیر در عربستان، بحرین، منطقه کراده عراق، لبنان، انفجار فرودگاه آتاترک استانبول و همچنین حمله تروریستی بنگلادش را محکوم کرد.

شیخ محمد المبارک تصریح کرد :دولت کویت این عملیات تروریستی در ماه مبارک رمضان را که مخالف ارزش های اخلاقی و اسلامی و انسانی است٬ محکوم می کند و ضمن غیر قابل قبول خواندن این اقدامات، حمایت کامل خود را از تلاش های بین المللی در مبارزه با همه اشکال تروریسم اعلام می دارد.

وی همچنین مراتب تسلیت و همدردی خود را با این کشورها اعلام داشت و ضمن آرزوی شفای عاجل برای آسیب دیدگان این حوادث شوم ٬از جامعه بین المللی خواست اقدام هایی جدی و سریع در راستای امنیت جهانی و عدم تکرار این رخدادها انجام دهند.

طی چند روز گذشته انفجارهای تروریستی زنجیره ای در شهرهای مختلف کشورهای منطقه رخ داد که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از افراد بیگناه شد و در خونین ترین آن بیش از 213تن طی انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در منطقه کراده عراق کشته شدند.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها