امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162455
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۵۳
تعداد بازدید: 1099
گزیده ای از کتاب ادموند؛
در فصل قبل خواندیم که ادموند و آرتور به آلمان رفتند و اطلاعاتی در مورد فرار پسر عمه مادرش جمع کرده و در اختیار پلیس گذاشتند. ادموند دست خالی به انگلستان برگشت...

گزیده ای از کتاب ادموند؛

گروه مهدویت و آخرالزمان پیروان مــوعــود؛

فراز کوتاهی از فصل هفتم:

مدتی از مرگ او می‌گذشت و جنازه به سردخانه منتقل‌شده بود. درواقع عادل دیروز مرده بود و پلیس داشت کارهای پایانی سناریوی کثیف نوشته‌شده برای آن جوان را انجام می‌داد. ادموند این را به‌خوبی احساس می‌کرد. وقتی وارد خانه او شد، یک سادگی بی‌تکلفی که نشاءت گرفته از اعتقادات مذهبی او بود در تمام اجسام و اشیاء آن خانه روان بود. سادگی که دال بر انرژی مثبت اعتماد به خداوند می‌بود، تمام درودیوار آنجا شاهد و گواه محکمی بودند برای اثبات این ادعا. وقتی ادموند در خانه عادل قدم می‌زد احساس می‌کرد که روح او حضور دارد و می‌خواهد چیزی را به او گوشزد کند؛ تحت تأثیر آنچه به‌ظاهر چشم می‌بیند و گوش می‌شنود قرار نگیر، آنچه در باطن هر چیز جاری است می‌تواند با ظاهر بی‌نقص و کامل آن زمین تا آسمان متفاوت باشد. بازرس پلیس، محلی که عادل در آنجا نفس‌های آخر را کشیده بود نشان داد و شواهدی که در ظاهر حاکی از آن بود هیچ قصد و نیتی برای کشتن او وجود نداشته و او فقط به دلیل ضعف روانی و شخصیت دست به چنین اقدامی زده است؛ اما ادموند هر چه بیشتر دقت می‌کرد کمتر این داستان باورکردنی به نظر می‌رسید. او به‌نوعی در این پرونده خود را کنار کشیده بود، چون اعتقاد داشت حق با عادل بوده و مدارک و شواهد او غیرقابل‌انکار است. به همین دلیل چون نمی‌خواست طرف باطل واقع شود و طرفداری گروه یا شخصی را کرده باشد که قلباً اعتقاد داشت گناهکار هستند، از پیگیری پرونده استعفا داده بود. عادل را چند مرتبه بیشتر ندیده بود، آن‌هم در جلسات مختلف دادگاه اما همان نگاه کوتاهی که در یک‌لحظه بین این دو مرد ردوبدل شده بود، نشان از درک متقابل و عمیقی داشت که عادل در درون خود نسبت به او احساس کرده و از این احساس زمانی مطمئن شده بود که دیگر ادموند در جایگاه وکلای دانشگاه حاضر نشده بود.

 

آنچه مطالعه کردید بخشی بود از رمان عاشقانه مهدوی ادموند شما میتوانید برای خرید این کتاب بر روی لینک زیر کلیک فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

سفارش خرید اولین رمان عاشقانه مهدوی

آخرین اخبار
پربازدید ها