امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162461
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 342
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مطلب را "حسین الباوی" مدیر هیئت عتبات مقدس شیعه در استان دیالی روز سه شنبه به سایت شبکه السومریه اعلام ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این مطلب را "حسین الباوی" مدیر هیئت عتبات مقدس شیعه در استان دیالی روز سه شنبه به سایت شبکه السومریه اعلام کرد.

وی افزود: این هیئت به خاطر یادداشت اطلاعاتی پیرامون امکان عملیات جنایتکارانه از سوی گروه تروریستی "داعش" علیه اماکن زیارتی در ایام عید سعید فطر برای قتل شهروندان در تمام عتبات و اماکن زیارتی این استان آماده باش کامل اعلام کرده است.

الباوی ادامه داد: به رغم امکانات بسیار اندک برای حفاظت از مزارها و عتبات دینی به خاطر کمبود نیروی امنیتی کافی، نیروهای امنیتی تمام توان خود را برای تقویت امنیت این اماکن در ایام عید سعید فطر جهت جلوگیری از هر گونه اقدام جنایتکارانه که باعث بروز فجایع علیه غیرنظامیان بی گناه خواهد شد، مصروف خواهد داشت. 

وی گفت: برخی از مزارهای مزبور در معرض خطر واقعی هستند چون در مناطقی قرار دارند که به خاطر فعالیت داعش امن نیست، بنا بر این نیروهای امنیتی باید هر اقدامی برای حفاظت از مزارها به عمل آورند چون سازمان های افراطی می کوشند برای ایجاد فتنه طایفه ای، در این استان آنها را هدف قرار دهند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها