امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162495
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 181
به گزارش پیروان موعود، محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، با اشاره به وقوع انفجاری در سامرا گفت: ساعت 2و 30دقیقه بامداد امروز بر اثر حمله ...

به گزارش پیروان موعود، محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، با اشاره به وقوع انفجاری در سامرا گفت: ساعت 2و 30دقیقه بامداد امروز بر اثر حمله انتحاری گروه‌های تروریستی در منطقه صید محمد سامرا متاسفانه تعدادی از عراقی ها شهید و مجروح شدند.
وی در ادامه افزود: هیچ یک از کاروان های حج و زیارت در این منطقه حضور نداشته است و همه زائران ما در سلامت کامل به سر می برند.
سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت نیز در گفت و گو یا خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص ادامه روند اعزام گفت: برنامه اعزام زائران مانند گذشته ادامه دارد چرا که کاروان های ایرانی از همراهی گشت مخصوص امنیتی برخوردارند.
*اوحدی:برنامه اعزام زائران مانند گذشته ادامه دارد
سعید اوحدی، رییس سازمان حج و زیارت نیز در خصوص ادامه روند اعزام گفت: برنامه اعزام زائران مانند گذشته ادامه دارد .
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد:کاروان های ایرانی از همراهی گشت مخصوص امنیتی برخوردارند و برنامه اعزام زائران مانند گذشته خواهد بود.
اوحدی یادآور شد: از این رو به متقاضیان اعزام توصیه میکنیم برای سفر به عتبات عالیات تنها از طریق کاروان های سازمان حج و زیارت اقدام و از مراجعه به کاروان های آزاد خودداری کنند.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654

آخرین اخبار
پربازدید ها