امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162516
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۱۵
تعداد بازدید: 232
به گزارش پیروان مــوعــود، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی تاکید کرد: وضعیت بحرین تنها یک مساله حقوق بشری نیست بلکه یک مساله ...

به گزارش پیروان مــوعــود، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی تاکید کرد: وضعیت بحرین تنها یک مساله حقوق بشری نیست بلکه یک مساله سیاسی است.

وی در ادامه تصریح کرد: پارلمان اروپا در حال رایزنی درباره یک قطعنامه است که بر اساس آن اتحادیه اروپا نگرانی خود را نسبت به تحولات اخیر بحرین اعلام می کند، تحولاتی که مانع دستیابی به آشتی در این کشور می شود.

موگرینی ضمن تاکید بر اهمیت اصلاحات سیاسی در بحرین، افزود: در دیدار با آقای استاوروس لامبریدینیس ( کمیسر ویژه حقوق بشر اتحادیه اروپا) ، ما خواستار آزادی فعالان و زندانیان سیاسی در بحرین شدیم. اتحادیه اروپا همچنان خواستار آزادی فعالان سیاسی از جمله نبیل رجب است.

موگرینی همچنین از دولت بحرین خواسته است تا در تصمیم خود برای تعلیق فعالیت الوفاق بازنگری کند. وی گفت: اخبار نگران کننده زیادی درباره بحرین وجود دارد، اتحادیه اروپا به تماس و ارتباط خود با مقام های بحرینی ادامه خواهد داد تا از حقوق بشر حمایت کرده و برای بهبود آن تلاش کند.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها