امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16252
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۷
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که حدود 30 دقیقه به آغاز دومین دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که حدود 30 دقیقه به آغاز دومین دیدار تیم های ملی والیبال ایران و صربستان باقی مانده است، همچنان تماشاگران در حال ورود به سالن مسابقه هستند.

* از ساعت 16:15 بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند؛ بازیکنان ایران به شدت مورد تشویق قرار گرفتند و تماشاگران بازیکنان را به صورت انفرادی تشویق کردند.

* زمانی که تماشاگران با فریاد زدن نام داورزنی قصد تشویق کردن وی را داشتند، رئیس فدراسیون والیبال از تماشاگران خواست تا به جای وی بازیکنان داخل زمین را حمایت کنند.

* برخی از اعضای سفارت صربستان در ایران با در دست داشتن پرچم صربستان در جایگاه ویژه حضور دارند.

* ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال کمی دیرتر از بازیکنان وارد سالن مسابقه شد؛ وی به شدت مورد حمایت حاضران در سالن قرار گرفت و تماشاگران بی‌امان نام وی را صدا می‌زدند.

* ملی‌پوشان ایران پس از گرم کردن به سراغ انجام کارهای توپی رفتند و سرویس و دریافت را تمرین کردند.

* ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی تقریبا پر شده است و اکثر تماشاگران با در دست داشتن پرچم ایران، تیم ملی را حمایت می‌کنند؛ مدیریت سالن هم با پخش موسیقی‌های ملی سعی در تهییج جمعیت دارد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها