امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162539
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۵
تعداد بازدید: 215
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بارزانی همچنین حمله تروریستی به مرقد سید محمد فرزند امام هادی علیه السلام را نیز محکوم نمود.عناصر گروه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بارزانی همچنین حمله تروریستی به مرقد سید محمد فرزند امام هادی علیه السلام را نیز محکوم نمود.
عناصر گروه تروریستی داعش در عملیات انتحاری در مرقد 'سید محمد' در شهر بلد از توابع سامراء ۳۵ نفر از زائران و اهالی منطقه را کشتند و ۶۵ نفر دیگر را زخمی کردند.

برپایه این گزارش، بارزانی آمادگی کامل خود را برای هماهنگی های مستمر با دولت بغداد در جنگ علیه تروریست ها اعلام و تاکید کرد: دو طرف در یک جبهه مشترک علیه تروریسم ایستاده اند و اربیل همواره موضع همبستگی و همدردی با قربانیان عملیات تروریستی در شهرهای عراق اتخاذ کرده است.
رئیس منطقه کردستان عراق در بیانیه ای که شب گذشته منتشر شد، گفت: انفجار انتحاری در مراقد شیعه یک جنایت وحشیانه تروریستی است که منجر به شهادت و زخمی شدند دهها نفر از شهروندان عراقی شد.

الیوم السابع در گزارش دیگری از تماس تلفنی نخست وزیر منطقه کردستان عراق با نخست وزیر ترکیه خبر داد و نوشت: نیچروان بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق در تماس تلفنی با بن علی یلدریم نخست وزیر ترکیه بر حسن روابط دو جانبه بین ترکیه و منطقه کردستان تاکید کرد.
به گفته منابع آگاه، یلدریم با تبریک عید سعید فطر به بارزانی، برای ایجاد ثبات و امنیت در منطقه اظهار امیدواری کرد.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها