امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162597
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۵
تعداد بازدید: 279
به گزارش «پیروان مــوعــود»، پس از بمب‌گذاری‌های انتحاری اخیر در عربستان،‌ دفاع یک مفتی مصری از این انفجارها موجی از ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، پس از بمب‌گذاری‌های انتحاری اخیر در عربستان،‌ دفاع یک مفتی مصری از این انفجارها موجی از اعتراضات را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.
دکتر «یوسف قرضاوی» که به عنوان مجری یکی از برنامه‌های دینی شبکه تلویزیونی "الجزیره" قطر نیز فعالیت می‌کند، به دنبال بمب‌گذاری‌های انتحاری هفته گذشته در عربستان، از طریق ابزارهای ارتباط جمعی از انجام حملات انتحاری و سایر اشکال تروریسم، حمایت و بکارگیری آنها را به عنوان یک روش ارعاب، قابل توجیه دانست.
اعتراض گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی به قرضاوی پس از آن صورت گرفت که «شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان» - وزیر امور خارجه امارات متحده عربی – در صفحه توییتر خود علناً اظهارات وی را محکوم و این مفتی را در برابر آنچه که در گذشته و حال در حمایت از تروریسم گفته است، مسئول دانست.
به دنبال انتقاد توییتری عبدالله بن زاید، «انور گارگاش» یکی دیگر از مقامات دولت امارات نیز با اشاره به وابستگی قرضاوی به جنبش اخوان المسلمین مصر، به شدت از حمایت این مفتی مصری از حملات تروریستی و صدور فتوا درخصوص جایز بودن انجام بمب‌گذاری‌های انتحاری انتقاد کرد. 
در این دعوای توییتری، بسیاری از کاربران معمولی نیز با به اشتراک‌گذاری ویدئوهای قبلی یوسف قرضاوی که در آنها به حمایت از حملات تروریستی پرداخته است، وی را از وابستگان گروه تروریستی داعش معرفی کردند.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها