امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162622
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 267
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مقامات عربستانی مدعی شدند پس از انفجار در مدینه، چند حمله تروریستی دیگر را خنثی کرده‌اندبه گزارش گروه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مقامات عربستانی مدعی شدند پس از انفجار در مدینه، چند حمله تروریستی دیگر را خنثی کرده‌اندبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ به نقل از پایگاه خبری سعودی گازت، ریاض مدعی شده است که در زمینه اطلاعاتی عملکردی هوشمندانه، دقیق و به موقع داشته است و پس از حملات جده، مدینه و قطیف توانسته است از حملات بعدی عوامل مرتبط با گروه تروریستی تکفیری داعش پیشگیری کند.
سرلشکر منصور الترکی، سخنگوی وزارت کشور عربستان گفته است که او وجود ارتباط میان عوامل بمب گذاری‌های تروریستی اخیر در جده، قطیف و مدینه با گروه تکفیری تروریستی داعش را نمی تواند رد کند.
به گفته او، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد بین این حوادث، به ویژه میان عوامل بمب‌گذاری در قطیف و مدینه هماهنگی وجود داشته است، چرا که هر دو مورد در زمان نماز مغرب اتفاق افتاده است.
الترکی همچنین مدعی شده است که آنها 12 پاکستانی مرتبط با گروه داعش را پیش از انجام اقدامات تروریستی بعدی شناسایی کرده و به سرعت آنها را دستگیر کرده است.
ترکی مدعی شده است که این 12 نفر با داعش در ارتباط بوده و مشغول آمادگی و اجرای مقدمات برای حملات تروریستی بعدی بوده‌اند، اما اقدام به موقع نهادهای اطلاعاتی و امنیتی مانع از آنها شده است.

آخرین اخبار
پربازدید ها