امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162623
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 255
به گزارش پیروان موعود،  فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه روز شنبه اقدام بین المللی را علیه شاخه القاعده در سوریه خواستار شد و هشدار داد: شکست ...

به گزارش پیروان موعود،  فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه روز شنبه اقدام بین المللی را علیه شاخه القاعده در سوریه خواستار شد و هشدار داد: شکست های اخیر گروه تکفیری صهیونیستی داعش ممکن است به جسور شدن دیگر گروههای افراط گرا منجر شود.
اولاند پس از دیدار با سران آمریکا، آلمان، انگلیس، ایتالیا و اوکراین در حاشیه نشست سران سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در ورشو گفت :« داعش در حال عقب نشینی است ».با این حال، اولاند خاطر نشان کرد :« ما همچنین باید از اوضاعی که در آن داعش ضعیف تر و دیگر گروهها قدرتمندتر می شوند، اجتناب کنیم».
داعش که با حملات هوایی و حملات زمینی نیروهای محلی مواجه است، در ماههای اخیر سرزمین هایی را در عراق و سوریه از دست داده است.
اولاند با درخواست از آمریکا و روسیه، گفت :« ما باید میان خودمان برای ادامه دادن به اقدامات علیه داعش هماهنگی کنیم، اما همچنین اقدام موثری را علیه النصره انجام دهیم».
باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا و ولادیمیر پوتین ، همتای روس وی روز چهارشنبه در گفتگویی تلفنی موافقت کردند هماهنگی نظامی بین دو کشور را در سوریه افزایش دهند.

آخرین اخبار
پربازدید ها