امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162628
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 236
به گزارش پیروان موعود، اسدالله رازانی گفت: در جریان سوقصد به نماینده اسلام اباد غرب و فرماندار دالاهو توسط افراد ناشناس و مسلح که در بازدید از منطقه ...

به گزارش پیروان موعود، اسدالله رازانی گفت: در جریان سوقصد به نماینده اسلام اباد غرب و فرماندار دالاهو توسط افراد ناشناس و مسلح که در بازدید از منطقه مرزی ریجاب اتفاق افتاد هیچ آسیبی به آقای فلاحت پیشه نرسید و فقط، فرماندار دالاهو زخمی شده است.
وی افزود: راننده همراه اقای فلاحت پیشه بر اثر این اقدام، شهید شده است.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه هم گفت : مقارن ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه روز يكشنبه ، پس از بازگشت هیئتی متشکل از مدیران استانی و مسئولان شهرستان دالاهو از منطقه ریجاب ، کاروان مسئولان ، توسط حدود ۵ سرنشین یک دستگاه پژو پارس سربی رنگ به رگبار بسته شد که بر اثر آن ، راننده اتومبیل فرماندار جان باخت و فرامرز اکبری فرماندار دالاهو و همچنین محافظ نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو از ناحیه ران و سید فرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان کرمانشاه هم از ناحیه ساق پا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند .
حشمت الله فلاحت پیشه، در نخستین اظهار نظر تلوزیونیپس از این حادثه اظهار داشت: چنین حوادثی هرگز در گذشته رخ نداده و احتمال دارد که این حادثه از بیرون از مرزها سازماندهی شده باشد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس افزود: پس از برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دالاهو، عازم ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستانمان شهید شدند. راننده و رئیس دامپزشکی منطقه در این حادثه جان باختند و فرماندار و مدیرکل شیلات استان نیز به شدت آسیب دیدند.
فلاحت پیشه خاطرنشان کرد: ما هرگز مسلح به منطقه نمی‌رویم و هرگز چنین مواردی در منطقه نداشتیم. بسیاری از مردم نیز در این ساعات تماس گرفته‌اند و جویای احوال ما و همکارانمان شده‌اند که امیدواریم نیروهای امنیتی خیلی زود عاملان این حمله را شناسایی کنند.
احمد صفری، نماینده کرمانشاه، هم با اعلام خبر حمله تروریستی به اتومبیل حشمت‌الله فلاحت‌پیشه و تعدادی از مسئولان استان کرمانشاه، اظهار داشت: اعضای شورای تامین استان هشدار داده بودند که اعضای پژاک در منطقه هستند اما با این حال آقای فلاحت‌پیشه به همراه فرماندار و چند نفر از مسئولان دامپزشکی برای بازدید به منطقه ریجاب می‌روند.
او اضافه کرد: همچنین فرماندار دالاهو نیز دو گلوله خورده است و هم‌اکنون به بیمارستان منتقل شده و در اتاق عمل حضور دارد که گویا حال ایشان نیز وخیم است.
هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است.
دکتر ساره محمدی اظهار کرد: متاسفانه در حادثه حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب دو نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.
وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه غلامرضا کرمی راننده خودرو در سر صحنه حادثه و حجت‌الله نیک عزم یکی از پرسنل دامپزشکی بر اثر خونریزی بسیار در اتاق عمل جان خود را از دست دادند.
وی افزود: این حادثه سه مجروح نیز داشته که فرامرز اکبری فرماندار دالاهو یکی از مجروحان این حادثه بود که با انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره)  اسلام آبادغرب و انجام عمل جراحی، خونریزی او بند آمده و در حال حاضر در حال انتقال به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه است.
وی تصریح کرد: هم‌چنین سیدفرزاد افضلی مدیرکل شیلات  استان نیز یکی دیگر از مجروحان این حادثه است که از ناحیه مچ پا دچار جراحت شد که در حال حاضر اقدامات درمانی برای او در بیمارستان طالقانی کرمانشاه در حال انجام است.
محمدی اظهار کرد: در این حادثه بختیاری از همراهان نماینده اسلام آبادغرب هم از ناحیه دست دچار آسیب شد که اقدامات درمانی برای او نیز در حال انجام است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: در این حادثه حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب در مجلس به وسیله شیشه‌های شکسته خودرو دچار جراحت شد.
انتهاي پيام/٦٥٤

آخرین اخبار