امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16264
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی که اولین جلسه مجلس در فصل ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی که اولین جلسه مجلس در فصل تابستان محسوب می‌شد دقایقی قبل با اعلام محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس که در غیاب لاریجانی و ابوترابی‌فرد، ریاست ساعاتی از صحن علنی را بر عهده داشت، پایان یافت.

باهنر پیش از پایان جلسه علنی اعلام کرد: جلسه بعدی مجلس روز سه‌شنبه چهارم تیرماه راس ساعت 8 صبح با دستور کار ادامه رسیدگی به دستور هفتگی تشکیل می‌شود.

نایب رئیس مجلس همچنین در پاسخ به اعتراضات برخی از نمایندگان که خواستار تذکر شفاهی بودند، گفت: با توجه به اینکه هم‌اکنون تعداد نمایندگان حاضر در جلسه علنی کمتر از 194 نفر است و ما عدد نداریم لذا تذکرات شفاهی را در جلسه علنی روز سه شنبه استماع می‌کنیم.

باهنر همچنین گفت: با توجه به اینکه بیان تذکرات شفاهی پایان جلسه قانونی شده است، به نظرم بهتر است از این به بعد در ابتدا تذکرات شفاهی نمایندگان را گوش دهیم و سپس تذکرات کتبی قرائت شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها