امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162650
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۲۰
تعداد بازدید: 269
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نوشته روزنامه روسی کامرسانت، تعداد جنگنده های عرشه پرواز و بالگردهای نظامی این ناو افزایش یافته و ماموریت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نوشته روزنامه روسی کامرسانت، تعداد جنگنده های عرشه پرواز و بالگردهای نظامی این ناو افزایش یافته و ماموریت ها نیز می توانند از پایگاه نظامی «باسل الاسد» صورت گیرند.
این روزنامه در ادامه می نویسد که روسیه 2 گزینه برای انتقام از حادثه سرگونی بالگرد و واکنش به این موضوع دارد؛ گزینه ی نخست، افزایش تعداد بالگردهای نظامی مجهز به جنگ افزارهای دقیق «موشک های کروز مدل کالیبر-ام» است.
گزینه دوم، مرتبط با آماده سازی عملیاتی تحت نام «مجازات» خواهد بود که مرتبط با جنگنده ها و بالگردهای عرشه پرواز ناو «ادمیرال کوزنتسوف» است؛ در صورت دریافت فرمان از ستاد کل ارتش روسیه، این ناو می تواند تا اواخر ماه اوت، ضربات سنگینی به مواضع تروریست ها در سوریه وارد کند.
یادآور می شود، پیشتر در اواخر سال گذشته میلادی، این ناو هواپیمابر برای آنچه که انجام برخی تعمیرات از سوی مجتمع صنایع نظامی روسیه اعلام شد، در کارخانه کشتی سازی شماره 35 در شهر مورمانسک مستقر شده بود.

آخرین اخبار