امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162654
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۲۰
تعداد بازدید: 252
به گزارش پیروان موعود، روزنامه دیلی استار انگلیس در گزارشی به ستایش از ناجح شاکر البلداوی جوان شجاع عراقی پرداخت که با فداکاری توانست مانع ورود یکی ...

به گزارش پیروان موعود، روزنامه دیلی استار انگلیس در گزارشی به ستایش از ناجح شاکر البلداوی جوان شجاع عراقی پرداخت که با فداکاری توانست مانع ورود یکی از تروریست های دارای کمربند انتحاری به حرم امامزاده سید محمد(ع) در نزدیکی سامرا شود.
این روزنامه نوشت: ناجح شاکر البلداوی که خودش را روی تروریست بمب‌گذار در جریان حمله به حرم امامزاده سید محمد(ع) عراق پرتاب کرده و با گرفتن او مانع از کشته شدن ده‌ها تن شده بود، قهرمان نام گرفت.
البلداوی پس از اینکه کمربند انفجاری تروریسم انتحاری را مشاهده کرد، جان خود را فدا کرد تا مانع از ورود تروریست انتحاری به حرم سید محمد(ع) شود. او با از خودگذشتگی تروریست انتحاری را گرفت تا مانع از ورود او به حرم شود، اما تروریست شیطانی کمربند انفجاری خود را منفجر کرد و سبب کشته شدن هر دو شد.
طبق اخبار رسیده، اگر حرکت فداکارانه ناجح نبود، تعداد کشته شدگان این حادثه به مراتب افزایش می‌یافت.
بمب‌گذار انتحاری یکی از تروریست‌ها و افراد مسلحی بود که به حرم سید محمد در 45 مایلی شمال بغداد حمله کردند. حمله تروریستی وحشیانه‌ای که منجر به کشته شده حداقل 40 تن و مجروح شدن بیش از 74 تن شد.
بمب‌گذاران انفجاری که بعضی از آن‌های یونیفرم‌های نیروهای امنیتی را پوشیده بودند از طریق بازار مجاور به حرم نزدیک شده و خودشان را روبروی دروازه‌های اصلی منفجر کردند. در این حمله تروریستی که داعش مسئولیت آن را به عهده گرفت، حرم اصلی آسیبی ندیده، اما به بازار و دروازه‌ها خسارت‌های زیادی وارد شد.

انتهاي پيام/٦٥٤

آخرین اخبار