امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162677
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 242
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علاءالدین بشیر، مسئول توسعه ارتباطات مرکز اسلامی هانتسویل گفت: همه ما بندگان خداوند متعال هستیم و به آخرت و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علاءالدین بشیر، مسئول توسعه ارتباطات مرکز اسلامی هانتسویل گفت: همه ما بندگان خداوند متعال هستیم و به آخرت و پیامبران الهی ذکر شده در کتب مقدس از آدم تا محمد(صلی الله علیه و آله) از جمله حضرت عیسی(علیه السلام) اعتقاد داریم.

وی افزود: یکی از چیزهایی که بیشتر مردم در مورد قرآن نمی‌دانند این است که یک بخش کامل این کتاب به نام حضرت مریم(سلام الله علیها) است و داستان میلاد مسیح(علیه السلام) را نقل می‌کند.

بشیر توضیح می‌دهد که بیشتر داستان‌هایی که او در مورد مسیح(علیه السلام) می‌داند از دین خود آموخته است؛ داستان‌هایی که مسیحیان اغلب آن‌ها را تعریف می‌کنند.

وی با بیان آموزه‌ای از قرآن کریم که کشتن یک انسان به منزله کشتن تمام بشریت و نجات یک انسان به منزله نجات بشریت است، در مورد تصورات نادرستی که در مورد آموزه‌های قرآنی وجود دارد، توضیح داد.

بشیر عنوان کرد: همزیستی مسالمت‌آمیز با گفت‌وگو آغاز می‌شود و درهای مرکز اسلامی هانتسویل همواره به روی علاقمندان باز است.

وی گفت: بیایید با هم دعا کنیم و از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم تا به تروریسم و پیام نفرت آن‌ها پایان دهیم.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها