امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16269
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۰
تعداد بازدید: 92
محمد رئوفی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان‌ اظهار کرد: باید تا پایان دولت خدمتگزار همه مدیران استانی فعالیت‌های خود را انجام ...

محمد رئوفی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان‌ اظهار کرد: باید تا پایان دولت خدمتگزار همه مدیران استانی فعالیت‌های خود را انجام دهند.

وی بر ضرورت جذب اعتبارات وزارتخانه‌ها از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: هنوز هم فرصت برای جذب اعتبارات تا پایان تیر ماه سال جاری وجود دارد.

استاندار زنجان با بیان اینکه مسئولان استانی باید تا ریال آخر اعتبارات توسط استان جذب شود، خاطرنشان کرد: برگشت اعتبارات نشان از ضعف مدیران است.

وی با اشاره به اینکه تا جایی که ممکن است باید در جذب اعتبارات تلاش شود، افزود: جذب اعتبارات موجب اجرای مطلوب پروژه‌ها می‌شود.

رئوفی‌نژاد با بیان اینکه در سال 90 با درایت دیوان محاسبات استان زنجان چند‌ میلیارد به استان برگشت داده شد، افزود: دیوان محاسبات مانع از برگشت این اعتبارات به خزانه شد.

وی با اشاره به اینکه برخی از گیرهای پروژه‌ها توسط دیوان محاسبات استان حل شد، یادآور شد:‌ باید در سال جاری نیز از برگشت اعتبارات به خزانه جلوگیری شود.

استاندار زنجان از انجام سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور با معاون رئیس جمهور به استان زنجان خبر داد و گفت: همزمان با حضور رئیس جمهور در زنجان 12 پروژه بسیار مهم در استان افتتاح می‌شود.

وی از کلنگ‌زنی چند پروژه نیز در زنجان خبر داد و گفت: تعداد پروژه‌های کلنگ‌زنی ناچیز است.

رئوفی‌نژاد بر ضرورت پیگیری اجرای پروژه‌های مختلف در استان تاکید کرد و گفت: باید تا لحظه آخر اجرای مطلوب پروژه‌ها مورد توجه استان باشد.

استاندار زنجان خدمت به مردم را از اهداف دولت عنوان کرد و گفت: باید خدمات لازم در بخش‌های مختلف به مردم ارائه شود.

وی دستاوردهای نظام اسلامی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برای حفاظت از دستاوردهای نظام باید تلاش کرد.
انتهای پیام/73003/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار