امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162699
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۲۷
تعداد بازدید: 247
به گزارش «پیروان مــوعــود»، درهفته جاری هیاتی از مدیران و مجریان بی بی سی به ریاست رزیتا لطفی در دیداری رسمی به ریاض آمده و با عادل بن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، درهفته جاری هیاتی از مدیران و مجریان بی بی سی به ریاست رزیتا لطفی در دیداری رسمی به ریاض آمده و با عادل بن زید الطریفی دیدار و گفت وگو کرد. 
براساس این گزارش ٬درنشست مشترکی که دراین سفر برگزار شد ٬ طرفین راه های افزایش روابط رسانه ای و تبادل اخبارو تحولات منطقه را بررسی کردند. 
وزیر اطلاع رسانی عربستان این دیدار گفت: شبکه بی بی سی در منطقه بینندگان زیادی دارد .
وی افزود: وزارت فرهنگ و اطلاع رسانی عربستان به گونه ای برنامه ریزی کرده که شبکه ماهواره ای به سه زبان فارسی انگلیسی و اردو راه اندازی کند و برنامه هایی هم برای افزایش فعالیت و زبان های انتشار اخبار بر روی خبرگزاری رسمی عربستان و ترجمه آن به 20 زبان زنده دنیا تا سال آینده میلادی دارد، ازاین رو ما از همکاری رسانه ای با بی بی سی استقبال می کنیم و در صدد انتشار پیام ها و اخبار ایران و افغانستان و کشورهای دیگر منطقه از طریق همین کانال هستیم. 
رزیتا لطفی مدیر بخش فارسی بی بی سی نیز در این دیدار از افزایش همکاری های مشترک بین دو طرف استقبال کرد و بر وجوه مختلف همکاری های دو جانبه تاکید کرد. 
بهروز آفاق تبریزی یکی دیگر از مدیران بی بی سی فارسی نیز در این دیدار گفت : وزارت فرهنگ و اطلاع رسانی عربستان ٬حمایت زیادی از رسانه ها؛روزنامه ها ٬مجلات و کانال های تلویزیونی و...می کند و دراین راستا بودجه های بسیار زیادی نیز هزینه می کند. 
وی افزود: با توجه به اهداف مشترک دو جانبه، بی بی سی هم می تواند بخشی از امکانات و فضای رسانه ای خود را در اختیار برخی صاحب نظران هوادار نگرش عربستان به ویژه در حوزه مسائل دینی بگذارد.

آخرین اخبار
پربازدید ها