امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162705
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۲۸
تعداد بازدید: 313
 به گزارش «پیروان موعود»، در ادامه لفاظی های گاه و بیگاه مقامات حکومتی بحرین ، وزارت کشور آل خلیفه در تازه ترین مدعیات خود از ...

 به گزارش «پیروان موعود»، در ادامه لفاظی های گاه و بیگاه مقامات حکومتی بحرین ، وزارت کشور آل خلیفه در تازه ترین مدعیات خود از بازداشت چند تروریست خبر داده که در ایران آموزش دیده اند .
بر اساس این گزارش ، وزارت کشور بحرین در بیانیه ای مدعی شد : طی ماموریتی که نیروهای امنیتی کشور انجامداده اند با بازداشت چند تروریست ، توطئه آنها برای اجرای حمله ای تروریستی در یکی از روستاهای کشور خنثی شده . بازرسی از این تروریست های بازداشت شده نشان می دهد که آنها با ایران و سپاه در ارتباط بوده اند . دو فرد بازداشت شده دو جوان ۳۵ و ۲۶ ساله به نام های « حسن جاسم حسن الحایمی » و « حسین ابراهیم حسین مرزوق » می باشند که آموزش ساخت بمب و استفاده از انواع تسلیحات را در ایران فرا گرفته اند .
شایان ذکر است که این گونه لفاظی ها از سوی رژیم آل خلیفه علیه جمهوری اسلامی برای نخستین بار نبوده و حکام بحرینی بعنوان یکی از نزدیک ترین متحدان رژیم آل سعود با اتهام زنی های مکرر علیه ایران بدون ارائه مدارک و شواهد معمول به متحد سعودی خود کمک می کند . این مدعیات در حالی است که ایران بارها بر عدم مداخله خود در امور بحرین تاکید کرده است .

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/٦٥٤

آخرین اخبار
پربازدید ها