امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162713
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 249
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور بحرین اعلام کرد: تحقیقات دستگاههای ویژه امنیتی به شناسایی و دستگیری تعدادی از عناصر تروریستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور بحرین اعلام کرد: تحقیقات دستگاههای ویژه امنیتی به شناسایی و دستگیری تعدادی از عناصر تروریستی مظنون به دست داشتن در طراحی و اجرای انفجار تروریستی پنجشنبه شب گذشته در روستای العکر الشرقی در مجاورت خیابان جابر الصباح در سمت منطقه النویدرات منجر شد.

وزارت کشور بحرین اسامی این افراد بازداشت شده را حسن جاسم حسن الحایکی 35 ساله کارمند یک موسسه خصوصی و حسین ابراهیم علی حسین مزروق 26 ساله کارگر یک شرکت خصوصی عنوان کرد و مدعی شد: "حسن جاسم حسن الحایکی در زمینه تولید و کاربرد سلاح و مواد منفجره در ایران توسط سپاه پاسداران آموزش نظامی دیده است و حسین ابراهیم علی حسین مرزوق به ایران سفر کرده و در آنجا درخصوص ساخت مواد منفجره و کارگذاشتن بمب و استفاده از سلاح "آر.پی.جی" و کلاشینکف آموزش نظامی دیده است".

وزارت کشور بحرین در بیانیه خود همچنین از ادامه تحقیقات برای بازداشت فردی دیگر به نام حسین احمد عبدالله احمد حسین 27 ساله و کارمند یک شرکت خصوصی سخن گفت و با تکرار ادعاهای واهی خود گفت: این فرد "فراری و در ایران به سرمی برد و رابطه مستحکمی با نیروهای سپاه پاسداران ایران دارد و در چند پرونده تولید مواد منفجره و قتل عمد محکوم شده است".

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد اعتراضات مسالمت آمیز مردمی برای دستیابی به آزادی و روی کار آمدن حکومتی منتخب است.

حکومت بحرین با کمک گیری از کشورهای خارجی بویژه عربستان درصدد سرکوب این اعتراضات به شیوه های مختلف برآمده است.

در جریان این سرکوبگری، صدها شهروند بحرینی شهید و شمار دیگری زخمی شده اند.

حکومت بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات به پرونده سازی برای مخالفان و صدور احکام زندان های طولانی مدت برای آنها روی آورده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها