امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16272
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۰
تعداد بازدید: 221
بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در بحث ...

بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در بحث صندوق‌های حمایتی، موضوع جدا‌سازی صندوق حمایت از آب شور و آن شور مطرح شد که با توجه به قرار گرفتن این صندوق در زیر مجموعه صنایع دریایی با جداسازی این صندوق از وزارت صنایع و معادن و واگذاری آن به بخش خصوصی موافقت نشد.

وی افزود: در این بحث نظر بر این بود که حمایت از صنایع دریایی و صنایع معدنی جدا از هم باشد که در نهایت بررسی این مسئله به کمیسیون ماده اصل 44 واگذار شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده دیگر در این جلسه خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که در جلسه امروز بررسی شد، موضوع واگذاری نمایشگاه‌های عرضه کالا به شهرداری‌ها و تعاونی‌های بخش خصوصی بود.

وی تصریح کرد: موضوع مورد بحث درباره این سوژه این بود که متولی نمایشگاه‌ها به جای وزارت صنعت و تجارت، شهرداری‌ها و بخش خصوصی باشد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار