امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162738
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۴۸
تعداد بازدید: 267
به گزارش «پیروان مــوعــود» ، پیکر ۳۲ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز از طریق مرز رسمی باشماق مریوان به کشور بازگشتند و از ...

به گزارش «پیروان مــوعــود» ، پیکر ۳۲ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز از طریق مرز رسمی باشماق مریوان به کشور بازگشتند و از سوی اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مورد استقبال قرار گرفتند.

به گفته مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان این شهدا در منطقه‌ عمومی پنجوین، مناطق عملیاتی کانی مانگا و سنگ معدن تفحص شده‌اند و مربوط به لشکرهای ۲۷ محمد رسول الله، ۱۴ امام حسین اصفهان و لشکر ۵ نصر خراسان هستند.

پیکر این شهدای گرانقدر از مسیر مرز باشماق  وارد شهر  مریوان شده و بعد از استقبال و بدرقه مردم غیور و مرزدار مریوانی عصر امروز ساعت ۱۶  هم مورد استقبال مردم سروآباد قرار می گیرند و آنگاه  کاروان پیکر شهدا  ساعت ۱۷ وارد شهر سنندج می شوند.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته بعد از ورود کاروان شهدای گمنام به سنندج، در محل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کردستان مراسم شبی با شهدا برگزار می شود.

قرار است کاروان شهدا پس از سنندج برای شناسایی و احراز هویت و آزمایش دی ان ای به تهران منتقل شوند.

سال گذشته نیز یک کاروان دیگر از شهدای گمنام از طریق مرز باشماق وارد خاک ایران اسلامی شده و مردم شهرهای مختلف کردستان در استقبال از این شهدای گرانقدر سنگ تمام گذاشتند.

آخرین اخبار
پربازدید ها