امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16274
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۰
تعداد بازدید: 120
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و عضو کمیسیون تحقیقات و آموزش در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و عضو کمیسیون تحقیقات و آموزش در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص جزئیات جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از طرح‌هایی که در این جلسه مطرح شد بحث هم تراز کردن مدارک تحصیلی کارکنان دریا نوردی و مدارک آموزش عالی بود که بعد از بررسی به این نتیجه رسیدند که نیاز به وضع جدید قانون برای این مورد نیست.

وی افزود: طرح بعدی که مطرح شد طرح صنایع پیشرو بود که به دلیل مبهم بودن ارجاع داده شد.

جعفری خاطر نشان کرد: در راستای اجرایی کردن سند تحول نظام آموزش و پرورش در جهت رعایت شان معلمان، طرح نظام رتبه بندی معلمان مطرح شد که براساس آن معلمان مانند اساتید دانشگاه رتبه بندی می‌شوند.

این نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد: نظام رتبه بندی معلمان باعث می‌شود بین معلمانی که زحمت می‌کشند تفاوت ایجاد شود و مشوقی باشد تا زمینه رشد آنها فراهم شود و شان معلم‌ها حفظ شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اقدامات اولیه جهت اجرایی کردن این طرح انجام و قرار شد که یک جلسه با وزیر آموزش و پرورش داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها