امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162743
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۶:۳۵
تعداد بازدید: 331
به گزارش پیروان مــوعــود؛ رزمایش نیروی موشکی راهبردی روسیه با استفاده از 400 سامانه جنگ افزار فوق سنگین و پیشرفته و همچنین بخش های دیگر تمرین های ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ رزمایش نیروی موشکی راهبردی روسیه با استفاده از 400 سامانه جنگ افزار فوق سنگین و پیشرفته و همچنین بخش های دیگر تمرین های جنگی در تاریخ 25 ساله این کشور پس از فروپاشی شوروی در سال 1991 بی سابقه است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: در این رزمایش مجموعه های موشکی توپول، توپول ام یک و یاریس با برد بیش از هشت هزار کیلومتر آزمایش می شوند.

همچنین در این تمرین موشکی که زمان پایان آن اعلام نشده است، برنامه های آمادگی رزمی پنهانکاری، مهندسی رزمی و نگهداری تسلیحات در زمان جنگ واقعی اجرا می شود.
مقابله با خرابکاری ها داخلی در زمان جنگ و استفاده از خودرو ویژه تایفون - ام برای این عملیات نیز از دیگر بخش های رزمایش موشکی روسیه اعلام شده است.

همچنین براساس برنامه انتشار یافته، تا پایان سال 2016 نیروی موشکی راهبردی روسیه، 20 رزمایش مشابه برگزار می کند.

روسیه در مرزهای اروپایی خود با حضور دائمی یا موقت نظامیان ناتو و آمریکا بویژه در لهستان، رومانی، چک (شرق اروپا)، لیتوانی، لتونی، استونی سه کشور دریای بالتیک و همچنین گرجستان و مولداوی مواجه است که با وجود هشدارهای مکرر مسکو، این روند همچنان در حال شتاب گرفتن می باشد.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها