امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۱:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1628
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرکرد امیرعباس سلطانی صبح امروز در دیدار جمعی از صنعتگران این شهرستان اظهار کرد: صنعت یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرکرد امیرعباس سلطانی صبح امروز در دیدار جمعی از صنعتگران این شهرستان اظهار کرد: صنعت یکی از زیربناهای اساسی کشور است که با رشد و توسعه آن می‎توان شاهد آبادانی بیش از پیش کشور باشیم.

وی با بیان اینکه صنعت یکی از راه‌های کسب درآمد دولت است، افزود: برهمین اساس باید به نحو ویژه‌ای مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه صنعت تلاش بیشتری انجام شود.

سلطانی با اشاره به مشکلات صنعتگران این شهرستان، تصریح کرد: رفع این مشکلات را با جدیت و تلاش شبانه‌روزی پیگیری می‎کنیم و در این رابطه با مسئولان ذی‎ربط کشوری جلساتی ترتیب داده می‎شود.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر لازم باشد در همین رابطه وزیر صنعت و معدن و تجارت را به مجلس احضار کرده و وی را مورد سئوال قرار می‎دهم.

به گزارش فارس، افزایش مالیات در بودجه سال 92 برای کسب بخشی از درآمدهای دولت توسط واحدهای تولیدی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که در این جلسه از سوی صنعتگران این شهرستان مطرح شد و موجبات نارضایتی آن را فراهم کرده است.

همچنین ورود الزامی پتروشیمی‌های خصوصی به بورس از دیگر مواردی بود که منجر به نارضایتی این افراد شده به طوری که این موضوع را باعث فلج شدن صنعت پتروشیمی کشور به دلیل شرایط سخت و دشوار بورس برای فروش محصولات پتروشیمی عنوان کردند.
انتهای پیام/68004/صا20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها