امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16284
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۸
تعداد بازدید: 88
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد‌حسین اکبری در این‌باره اظهار داشت: براساس بند الف از ماده یک ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد‌حسین اکبری در این‌باره اظهار داشت: براساس بند الف از ماده یک آئین‌نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی طی سه ماه ابتدای سال جاری در مجموع 41 مجوز صادر شد که از این تعداد 6 مجوز مربوط به تهران و 35 مجوز مربوط به شهرستان‌ها بوده است.

وی تعداد مجوزهای لغو شده در مدت مذکور را 12 فقره اعلام کرد و افزود: همچنین براساس بازرسی‌های به عمل آمده از 25 دفتر خدمات مسافرت هوایی در کل کشور توسط بازرسان کمیته فنی سازمان هواپیمایی کشوری طی همین مدت 42 مجوز به دلیل عدم رعایت قوانین و تطبیق با آئین‌نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق و 19 مجوز به جهت رفع مشکلات آئین‌نامه‌ای در بازرسی‌های کارشناسان کمیته فنی و رضایت شاکیان پرونده‌های مطرح شده رفع تعلیق شده است.

مسئول دبیرخانه کمیته فنی سازمان هواپیمای کشوری با اشاره به اختصاص هفت مجوز به ایثارگران در سه ماه گذشته تصریح کرد: از ابتدا تاکنون 2438 دفتر خدمات مسافرت هوایی تشکیل شده که 993 دفتر در تهران و 1445 دفتر در شهرستان تأسیس شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها