امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162849
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 225
به گزارش پیروان مــوعــود ـ «مایکل فلین» سپهبد بازنشسته و مشاور نظامی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ «مایکل فلین» سپهبد بازنشسته و مشاور نظامی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا از امام خمینی خواست تا حمله به شهر نیس فرانسه را محکوم کند!

«مایکل فلین» به «گلین کلی» خبرنگار فاکس گفت: من از آیت الله خمینی در ایران می‌خواهم تا اعلام موضع کند.

به گزارش اسپوتنیک روسیه، مشاور نظامی ترامپ ۱۲ ساعت بعد دوباره از رهبر فقید ایران خواست تا نسبت به این حملات واکنش نشان دهد.این ژنرال بازنشسته به برنامه FOX &Friends در جمعه صبح گفت: ‌ من از رهبران ایران (‌آیت‌الله) خمینی و رهبران جهان اسلام خواسته‌ام تا این حمله تروریستی را محکوم کنند.مدیر پیشین آژانس اطلاعاتی دفاع آمریکا گفت: ‌ یک دسته کشور‌ها به همراه به اصطلاح رهبرانشان وجود دارند که اگر شما بخواهید می‌توانم نام آن‌ها را بیان کنم.

به نوشته هافینگتن‌پست پیشنهاد فلین برای فهرست کردن رهبران مسلمان با این واقعیت که مثال شماره یک‌ آن تقریبا ۳۰ سال گذشته در گذشته است، زیر سؤال رفته است.این روزنامه در ادامه می‌نویسد: آیت‌الله روح الله خمینی یا رهبر معظم که در سال ۱۹۸۹ در گذشت از شروع انقلاب در سال ۱۹۷۹ به مدت ۱۰ سال رهبر ایران بود و پس از درگذشت وی آیت‌الله خامنه‌ای جانشین ایشان شد.

این روزنامه می‌افزاید: اشتباه فلین قابل درک است زیرا از سوی کسی مطرح می‌شود که هیچ تجربه‌ای در زمینه امنیت ملی ندارد. با این حال فلین اخیرا هدایت یکی از پیچیده‌ترین آژانس‌های اطلاعاتی دنیا را بر عهده گرفته است.

آخرین اخبار
پربازدید ها