امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16288
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 60
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد قنبری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران‌ اظهار کرد: 90 درصد از کل جرائم اتفاق ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد قنبری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران‌ اظهار کرد: 90 درصد از کل جرائم اتفاق افتاده استان از ابتدای سال‌ جاری تاکنون کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس آگاهی استان در دو حوزه کشف جرائم و کاهش فاصله وقوع جرم تا کشف با تلاش شبانه روزی و برنامه‌ریزی‌های دقیق از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی کردستان، بیش از 90 درصد از جرائم به وقوع پیوسته در استان توسط کاشفین جرائم کشف و عوامل نیز شناسایی و دستگیر شده‌اند.

قنبری با بیان اینکه پلیس آگاهی کردستان در زمینه کشف جرائم به وقوع پیوسته استان دوم کشور است، گفت: این مهم ضمن ارتقا امنیت اجتماعی برای مردم هشداری برای افراد مجرم است که قصد ارتکاب جرمی را دارند.

وی نمره استان در وقوع جرائم مسلحانه را صفر عنوان کرد و گفت: از لحاظ وقوع جرائم خشن که احساس امنیت مردم را مورد تهدید قرار دهد کوچک‌ترین موردی در استان مشاهده نشده است.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی کردستان، بیش از 70 درصد از جرائمی که در استان کردستان به وقوع می‌پیوند جرائم خورد است که توسط افراد معتاد صورت می‌گیرد.

قنبری با بیان اینکه وقوع جرائم خورد استان نیز با انجام یکی سری اقدامات زیربنایی توسط نیروی انتظامی و مردم در حال کاهش است، گفت: همبستگی و تعامل تنگاتنگ نیروی انتظامی با مردم و اطلاع‌رسانی بسیار خوب رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب نقش مهمی در کاهش وقوع جرائم خورد در استان داشته است.

کشف محموله قاچاق پارچه

وی در ادامه به کشف یک محموله یک هزار طاق پارچه در یکی از محورهای استان خبر داد و گفت: این محموله که ارزشی 3 میلیارد ریالی دارد توسط یک باند از یکی از استان‌های همجوار وارد استان و توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شد است.

به گفته وی، نیروهای انتظامی استان با تلاش و کار اطلاعاتی یک ماه این محموله قاچاق را که شب گذشته به وسیله 7 دستگاه خودرو از یکی از استان‌های همجوار وارد استان می‌شد شناسایی و توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: دو نفر از عوامل این باند دستگیر و مابقی نیز شناسایی و تحت تعقیب هستند.

قنبری تصریح کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام‌گذاری شده بحث مبارزه با قاچاق کالا که اقتصاد ما را هدف قرار داده به صورت جدی مورد توجه نیروی انتظامی استان قرار گرفته و در این راستا طرح‌های مختلفی را اجرا می‌کند.

وی افزود: نیروی انتظامی بحث مبارزه با قاچاق کالا که از وظایف ذاتیش است را با جدیدت در سال‌جاری دنبال می‌کند تا بتواند نقش مهمی را در تحقق حماسه اقتصادی ایفا کند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان به ویژه بازارچه‌های مرزی که نقش مهمی در بهبود وضعیت معیشت مردم دارند، نیروی انتظامی با مبارزه جدی با بحث قاچاق کالا با همراهی و تعامل مرزبانی و دستگاه قضا مانع از سو استفاده برخی افراد سودجو می‌شود.
انتهای پیام/79002/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها