امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16289
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 74
مهریار سعیدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سیرجان اظهار داشت: پلیس مواد مخدر سیرجان موفق شد، امروز 915 کیلوگرم مواد مخدر را در دو محور ورودی ...

مهریار سعیدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سیرجان اظهار داشت: پلیس مواد مخدر سیرجان موفق شد، امروز 915 کیلوگرم مواد مخدر را در دو محور ورودی این شهرستان کشف کند.

وی بیان کرد: یک دستگاه کامیونت که 810 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را به طرز ماهرانه‌ای جاسازی کرده بود با هوشیاری ماموران موادمخدر نیروی انتظامی این محموله در محور بافت به سیرجان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان  تصریح کرد: قاچاقچیان قصد داشتند این محموله را به اصفهان حمل کنند که مواد مکشوفه به همراه راننده تحویل مقامات قضایی شد.

سعیدی افزود: در محور سیرجان به کرمان هم یک دستگاه وانت پیکان به همراه دو دستگاه سواری حامل 105 کیلوگرم تریاک بودند که قصد داشتند، این مواد را به داخل شهر سیرجان حمل کنند و در اقدام خود ناکام ماندند و سه نفر به همراه خودروها و مواد مخدر کشف شده تحویل مقامات قضایی شدند.

وی مشارکت مردمی و اطلاعات لازم به همراه هوشیاری ماموران انتظامی را موجب ناکام ماندن سوداگران مرگ در رسیدن به اهداف شوم خود عنوان کرد.
انتهای پیام/80015‌/ش30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها