امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16291
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان گلستان عباس پوریانی اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان گلستان عباس پوریانی اظهار داشت:‌ در برخورد با مجرمان پرونده‌های فساد مالی، به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آییم.

وی با بیان اینکه کشف، جمع‌آوری مستندات و رسیدگی به پرونده‌های مالی کار سختی است، اذعان داشت: نگاه ما در جرایم و مفسده‌های مالی که نسبت به مردم و نظام وارد می‌شود، صرفا برخوردی است به گونه‌ای که یکی از متهمین که مدیر کل آن اداره بود با وجود فشارهای وارده بر ما چهار تا پنج ماه در بازداشت موقت به سر می‌برد و ما تحت تاثیر هیچ فشاری قرار نگرفتیم.

دادستان مرکز گلستان افزود: در حین تحقیقات در خصوص پرونده اختلاس متهمین راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی نخستین متهم بود و پس از آن چهار تن از معاونین وی نیز پس از تحقیقات بازداشت موقت شدند.

وی با بیان اینکه پرونده نسبت متهمان دیگر نیز تکمیل شده است و هنوز یک نفر از معاونین در بازداشت موقت به سر می‌برد، گفت: این افراد با صدور قرار وثیقه‌های بالا آزاد شده‌اند که تنها قرار وثیقه یکی از این افراد 30 میلیارد ریال است.

پوریانی تاکید کرد: اموالی که این افراد از طریق رشوه کسب کرده‌اند شناسایی شده است و خانه‌هایی که در استان‌های تهران و مازندران خریداری شده بود نیز توقیف شده است.

به گفته وی همچنین حساب یکی از متهمین که مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال پول نقد بود فعلا ضبط شده است.

پوریانی در خصوص پرونده‌های اختلاس شهرداری‌های منطقه یک و دو گرگان بیان داشت: تحقیقات در خصوص این پرونده هم انجام گرفته است فعلا این متهمان با قرار وثیقه آزاد هستند.

دادستان مرکز گلستان افزود: رسیدگی به پرونده‌های مالی زمان بر است چون کسب دلایل و مستندات ویژگی خاص خود را دارد که باید طی شود.
انتهای پیام/2307/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها