امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 162941
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 227
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجری برنامه فاکس نیوز از ژنرال مایک فلین، رییس پیشین سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا درباره جزئیات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجری برنامه فاکس نیوز از ژنرال مایک فلین، رییس پیشین سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا درباره جزئیات شگفت‌انگیز کتاب جدیدش سوال کرد.

مجری از فلین پرسید: یکی از موارد جنجالی در کتاب شما درباره این موضوع بود که گروه تروریستی القاعده در ایران بر روی ساخت تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک کار می‌کند. ژنرال فلین در پاسخ مدعی شد: واقعیت این است که ما باید با مردم آمریکا صادق باشیم. ما با دشمنی مواجه هستیم که مایل به استفاده از تسلیحات کشتار جمعی است. مردم آمریکا تصور می‌کنند ایران و القاعده دشمنان ما هستند. واقعیت این است که ما سال‌ها است شاهد حمایت‌های گسترده تهران از القاعده هستیم. ایران محور جابه‌جایی فرامین بن لادن و کنترل آنچه که القاعده در عراق انجام می‌داد، بود. ما فهمیده بودیم که سرکرده القاعده در ایران مخفی شده است. آنها این روابط (حسنه) را با هم دارند که به ایدوئولوژی افراطی آنها بازمی‌گردد. همان افراط‌گرایی که ما با آن مواجه هستیم.

ژنرال فلین در جدیدترین کتاب خود با انتشار مطالبی واهی، به زعم خود جزئیات گسترده‌ای از روابط میان ایران و القاعده را افشا کرده است. با این وجود، دونالد ترامپ – نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – که فیلن از او حمایت کرده است، به اشتباه معتقد است صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق دشمن تروریست‌های افراطی بوده است. 

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

آخرین اخبار
پربازدید ها