امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16298
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «کمال الهلباوی» گفت که مرسی در انتخابات آزاد و سالم انتخاب شد اما در سایه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «کمال الهلباوی» گفت که مرسی در انتخابات آزاد و سالم انتخاب شد اما در سایه شکست دولت و وجود بحران‌های زیاد، رئیس جمهور اگر از محبوبیت مردمی خود اطمینان دارد، باید انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را برگزار نماید.

هلباوی اظهار داشت: مرسی باید به اظهارات «تکفیر معارضین» پاسخ دهد زیرا دموکراسی می‌طلبد که به معارضین احترام گذاشته شود نه اینکه آنها را تکفیر کرده و در مقابل دوربین‌های تلویزیون علیه آنها حرف زد.

وی تصریح کرد که دعوت به تکفیر معارضین و توصیف آنها به عنوان شورشیان علیه حکومت، صحیح نیست زیرا معارض بودن حقی است که قانون اساسی بر آن تاکید دارد و باید به نظرات معارضین احترام گذاشت بویژه اینکه فراخوان‌های زیادی برای برگزاری تظاهرات علیه رئیس جمهور وجود دارد.

جنبش تمرد(شورش) طی فراخوانی از مردم خواسته است تا روز 30 ژوئن(9 تیر) همزمان با سالروز ریاست جمهوری مرسی، تظاهراتی علیه وی برگزار و برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را خواستار شوند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها