امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 163022
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۱۶
تعداد بازدید: 229
به گزارش پیروان مــوعــود؛ نیروهای کُرد دموکرات سوری در ادامه پیشروی‌های خود در منطقه «الحزاونه» در جنوب غرب شهر منبج با طرد عناصر ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ نیروهای کُرد دموکرات سوری در ادامه پیشروی‌های خود در منطقه «الحزاونه» در جنوب غرب شهر منبج با طرد عناصر تروریستی داعش به سمت مرکز شهر، موفق شدند الحزاونه را به‌طور کامل پاکسازی کنند.

با پیشروی‌های امروز، نیروهای کُرد توانستند با پاکسازی کامل الحزاونه خود را به 800 متری مرکز منبج از محور غرب برسانند، بر اساس این خبر در این عملیات بیش از 26 تروریست داعشی نیز کشته یا زخمی شدند.

همزمان نیروهای کُرد سوری عملیاتی را در غرب این شهر ادامه‌ دادند و موفق شدند اطراف بیمارستان دولتی و مناطق جنوبی میدان الشریعه را بطور کامل پاکسازی کنند و امنیت را در این منطقه برقرار کنند.

از سوی دیگر گروهی از نیروهای کُرد سوری با پشتیبانی جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش، پایگاه و اتاق اصلی عملیات داعش را در نزدیکی مرکز شهر شناسایی کردند و سپس طی عملیاتی موفق شدند این منطقه را به‌طور کامل پاکسازی کنند.

در حال حاضر نیروهای کُرد سوری تلاش می‌کنند از طریق محور غربی با رسیدن به مرکز شهر مکانی امن برای خروج اهالی از این محور به خارج از شهر فراهم کنند.

منبع: فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها